Riseem ST2403RF Non-Programmable 868MHz Boiler Digital Heating Wireless RF Thermostat
Cyfrowy termostat pomieszczeniowy
348 poglądy
Skontaktuj się teraz
Riseem ST2403RF Non-Programmable 868MHz Boiler Digital Heating Wireless RF Thermostat Model:ST2403RF -- Product Description: Thermostat, also known as temperature control switch, temperature protector... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających Zostaw wiadomość.
Skontaktuj się teraz
Dowiedz się więcej
Powiązane wideo
Riseem Dostosowalne ustawienia Osobisty komfort Elektroniczny pokój Prosty termostat Wymiary fizyczne 3,78" W X 3,93" H X 0,98" D
Nieprogramowalny termostat
Niekranowany, biały, cyfrowy termostat pokojowy dla efektywnej kontroli temperatury 01:38
Niekranowany, biały, cyfrowy termostat pokojowy dla efektywnej kontroli temperatury
Oszczędzający energię termostat do ogrzewania pomieszczeń, dokładność ±1°C, niższe koszty energii
Przenośny wyświetlacz termostat HVAC / termostat cyfrowy pompy ciepła z baterią 2 * AAA 00:29
Przenośny wyświetlacz termostat HVAC / termostat cyfrowy pompy ciepła z baterią 2 * AAA
Termostat HVAC
System ogrzewania i chłodzenia termostatycznego programowalnego 00:39
System ogrzewania i chłodzenia termostatycznego programowalnego
7-dniowy programowalny termostat
Akumulator termostatu programowalnego o dokładności ±1C zasilany inteligentną kontrolą temperatury
Termostat przewodowy
Termostat pomieszczeniowy
24VAC Pokój OEM Smart Termostat Digital Hotel Do centralnego ogrzewania 00:46
24VAC Pokój OEM Smart Termostat Digital Hotel Do centralnego ogrzewania
Nieprogramowalny termostat
Jednostopniowy, nieprogramowalny termostat pokojowy ST3RF Nadajnik/odbiornik 00:30
Jednostopniowy, nieprogramowalny termostat pokojowy ST3RF Nadajnik/odbiornik
Termostat pomieszczeniowy
Riseem 230V Tygodniowy programowalny termostat kotłowy ABS 00:46
Riseem 230V Tygodniowy programowalny termostat kotłowy ABS
Termostat przewodowy
Przewodowy nieprogramowalny termostat kotła gazowego z czujnikiem NTC 230V 00:46
Przewodowy nieprogramowalny termostat kotła gazowego z czujnikiem NTC 230V
Riseem Wieloetapowy 24V Klimatyzator programowalny Termostat dla domu 2 Gorąco 2 Chłodnie 00:46
Riseem Wieloetapowy 24V Klimatyzator programowalny Termostat dla domu 2 Gorąco 2 Chłodnie