Wyślij wiadomość
aboutus

Ocean Controls Limited

Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited
1 2 3 4 5
Ocean Controls Limited
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki: ODM OEM
Ilość pracowników: 50~200
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2002
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Firma Ocean Controls Limited została założona przez inżyniera przemysłowego z 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy elektronicznych termostatów pokojowych.

Świadczymy usługi OEM / ODM klientom na całym świecie, w tym produkcję, projektowanie, inżynierię i oprzyrządowanie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty cechuje niezrównana jakość, niezawodność i trwałość. Nasze produkty eksportujemy na cały świat, zwłaszcza na rynki europejskie i amerykańskie. Obecnie naszymi głównymi produktami są: nieprogramowalne / programowalne termostaty, termostaty z przyciskami / przyciskami / ekranami dotykowymi, termostaty przewodowe i bezprzewodowe, możemy również wykonać zegar, termostat zanurzeniowy / kapilarny i inne powiązane elementy sterujące systemu grzewczego zgodnie z życzeniem klienta. Produkty spełniają normy jakości zatwierdzone przez CE, R & TTE, FCC, UL i CSA.

Nasza fabryka ma trzy zestawy SMT, 10 zestawów wtryskarki i zaawansowane urządzenia do formowania, miesięczna wydajność to ponad 50 000 sztuk, i można ją rozszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta.

Mamy silny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie termostatów. Są doświadczeni w projektowaniu, opracowywaniu i testowaniu termostatów elektronicznych, kontrolerów HVAC i akcesoriów. Ponadto mamy szerokie doświadczenie w produktach do zdalnego sterowania RF, takich jak zdalne termostaty bezprzewodowe. Na podstawie powyższego możemy zaprojektować / opracować dla Ciebie nowe modele na podstawie specyfikacji technicznych lub próbek.

Jako firma dążymy do doskonałości w jakości sprzedawanych przez nas produktów, świadczonych usług i zapewnianego wsparcia. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i budowania relacji win-win z naszymi partnerami.

Historia

Ocean Controls Limited, opiera się na byłym z 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu / produkcji elektronicznego termostatu pokojowego na najwyższym poziomie. Dostarczamy usługi OEM / ODM klientom na całym świecie, w tym produkcję, projektowanie, inżynierię i oprzyrządowanie.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty charakteryzują się niezrównaną jakością, niezawodnością i trwałością. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, zwłaszcza rynki europejskie i amerykańskie. Obecnie nasze główne produkty obejmują: termostat programowalny / programowalny, programator termostatyczny, termostat z ekranem dotykowym, termostaty przewodowe i bezprzewodowe, możemy również zaprogramować termostat czasowy, termostat zanurzeniowy / kapilarny i inne związane z nimi elementy sterowania ogrzewania na życzenie klienta. Poziom jakości produktów są zgodne ze standardem CE, R & TTE, FCC, UL i CSA.


Nasza fabryka posiada trzy zestawy CNC, 10 zestawów form wtryskowych i zaawansowanych urządzeń do formowania, miesięczna pojemność jest większa niż 50 000 sztuk, co może zostać rozszerzone w zależności od stanu zamówienia.


Mamy silny zespół R & D z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie termostatu, są one silne w projektowaniu, opracowywaniu i testowaniu elektronicznego termostatu, kontrolera HVAC i akcesoriów. Ponadto mamy wiele doświadczeń w produktach zdalnego sterowania RF, takich jak zdalny bezprzewodowy termostat. W oparciu o powyższe, możemy zaprojektować / opracować nowe modele dla Ciebie na specyfikacji technicznej lub próbek.


Jako firma staramy się doskonalić jakość oferowanych przez nas produktów, świadczoną przez nas usługę oraz wsparcie udzielane przez nas. Ciągle się rozwijamy i wierzymy, że możemy lepiej i lepiej współpracować z naszymi partnerami!

Usługa

Ponad 10 lat doświadczenia.

Usługa OEM / ODM.

Jakość do CE, R & TTE, FCC, UL i CSA.

Konkurencyjna cena.

2 lata gwarancji.

Są to rodzaje chrzescijan w Europie:

Nasz zespół

Ponad 10 osób z zespołu R & D.

Ponad 200 osób na linii produkcyjnej.

Dokonaliśmy jakości i ilości różnych termostatów pokojowych.

Szczegóły kontaktu