Ocean Controls Limited

                                          

Aż do globalnego standardu systemu zarządzania jakością.

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ocean Controls Limited

Certyfikaty
Chiny Ocean Controls Limited Certyfikaty
Chiny Ocean Controls Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Stable Quality Excellent Service With Competitive Price Provided

—— Ion

Im Online Czat teraz

Ocean Controls Limited

1 2 3 4 5 6 7 8
Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited
in Canton Fair 2015 Fall production line Fabryka Canton Fair in 2016 spring 2016年北京参展 2016年北京参展 Test Room Exhibition

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : ODM OEM
Ilość pracowników : 50~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 80% - 90%
Firma Ocean Controls Limited została założona przez inżyniera przemysłowego z 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy elektronicznych termostatów pokojowych.

Świadczymy usługi OEM / ODM klientom na całym świecie, w tym produkcję, projektowanie, inżynierię i oprzyrządowanie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty cechuje niezrównana jakość, niezawodność i trwałość. Nasze produkty eksportujemy na cały świat, zwłaszcza na rynki europejskie i amerykańskie. Obecnie naszymi głównymi produktami są: nieprogramowalne / programowalne termostaty, termostaty z przyciskami / przyciskami / ekranami dotykowymi, termostaty przewodowe i bezprzewodowe, możemy również wykonać zegar, termostat zanurzeniowy / kapilarny i inne powiązane elementy sterujące systemu grzewczego zgodnie z życzeniem klienta. Produkty spełniają normy jakości zatwierdzone przez CE, R & TTE, FCC, UL i CSA.

Nasza fabryka ma trzy zestawy SMT, 10 zestawów wtryskarki i zaawansowane urządzenia do formowania, miesięczna wydajność to ponad 50 000 sztuk, i można ją rozszerzyć zgodnie z wymaganiami klienta.

Mamy silny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie termostatów. Są doświadczeni w projektowaniu, opracowywaniu i testowaniu termostatów elektronicznych, kontrolerów HVAC i akcesoriów. Ponadto mamy szerokie doświadczenie w produktach do zdalnego sterowania RF, takich jak zdalne termostaty bezprzewodowe. Na podstawie powyższego możemy zaprojektować / opracować dla Ciebie nowe modele na podstawie specyfikacji technicznych lub próbek.

Jako firma dążymy do doskonałości w jakości sprzedawanych przez nas produktów, świadczonych usług i zapewnianego wsparcia. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia i budowania relacji win-win z naszymi partnerami.

Szczegóły kontaktu
Ocean Controls Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Coco Pan

Tel: 86-769 83501419

Faks: 86-769-83501419

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)