Ocean Controls Limited
Ocean Controls Limited. Do globalnego standardowego systemu zarządzania jakością .

INTERCLIMA + ELEC FAIR odbędzie się w dniach 7-10 listopada. PARYŻ, FRANCJA

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr: D138-2

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

Certyfikaty
Chiny Ocean Controls Limited Certyfikaty
Chiny Ocean Controls Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Stable Quality Excellent Service With Competitive Price Provided

—— Ion

Im Online Czat teraz

Ocean Controls Limited

1 2 3 4 5 6 7 8
Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited Ocean Controls Limited
in Canton Fair 2015 Fall production line Fabryka Canton Fair in 2016 spring 2016年北京参展 2016年北京参展 Test Room Exhibition

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : ODM OEM
Ilość pracowników : 50~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 80% - 90%
Ocean Controls Limited, opiera się na byłym z 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu / produkcji elektronicznego termostatu pokojowego na najwyższym poziomie. Dostarczamy usługi OEM / ODM klientom na całym świecie, w tym produkcję, projektowanie, inżynierię i oprzyrządowanie.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty charakteryzują się niezrównaną jakością, niezawodnością i trwałością. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, zwłaszcza rynki europejskie i amerykańskie. Obecnie nasze główne produkty obejmują: termostat programowalny / programowalny, programator termostatyczny, termostat z ekranem dotykowym, termostaty przewodowe i bezprzewodowe, możemy również zaprogramować termostat czasowy, termostat zanurzeniowy / kapilarny i inne związane z nimi elementy sterowania ogrzewania na życzenie klienta. Poziom jakości produktów są zgodne ze standardem CE, R & TTE, FCC, UL i CSA.


Nasza fabryka posiada trzy zestawy CNC, 10 zestawów form wtryskowych i zaawansowanych urządzeń do formowania, miesięczna pojemność jest większa niż 50 000 sztuk, co może zostać rozszerzone w zależności od stanu zamówienia.


Mamy silny zespół R & D z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie termostatu, są one silne w projektowaniu, opracowywaniu i testowaniu elektronicznego termostatu, kontrolera HVAC i akcesoriów. Ponadto mamy wiele doświadczeń w produktach zdalnego sterowania RF, takich jak zdalny bezprzewodowy termostat. W oparciu o powyższe, możemy zaprojektować / opracować nowe modele dla Ciebie na specyfikacji technicznej lub próbek.


Jako firma staramy się doskonalić jakość oferowanych przez nas produktów, świadczoną przez nas usługę oraz wsparcie udzielane przez nas. Ciągle się rozwijamy i wierzymy, że możemy lepiej i lepiej współpracować z naszymi partnerami!

Szczegóły kontaktu
Ocean Controls Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Coco Pan

Tel: 86-769 83501419

Faks: 86-769-83501419

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)